Alsancak'ta İzmir'in En Köklü En Modern Kadın Doğum Kliniğinde Vakum Yöntemi İle Kürtaj

Ultrason Eşliğinde Ağrısız - Acısız Güvenli Vakum Kürtaj

Ultrason Eşliğinde En Modern Yöntem Vakum Kürtaj Tekniğiyle Çok Kısa Sürede Kürtaj Olabilirsiniz.Bizi 7/24 Çekinmeden Arayabilirsiniz

7/24 Çekinmeden Arayabilirsiniz

Tüm Sorularınız - Merak Ettikleriniz - Randevu Talepleriniz İçin 7/24 Çekinmeden Bizi Arayabilirsiniz

Online Soru Sor

İsterseniz Aşağıdaki Butona Tıklayarak Açılan Formu Doldurabilir Bize Tüm Sorularınızı Online Olarak Sorabilirsiniz

Online Fiyat Sor

İsterseniz Aşağıdaki Butona Tıklayarak Açılan Formu Doldurabilir İşlem Hakkında Fiyat Bilgisini Online Olarak Alabilirsiniz

En Güvenilir Ve Modern Yöntemle İstenmeyen Gebeliğin Sonlandırılması

Vakum Kürtaj Nedir ? Nasıl Yapılır ? Ne Kadar Sürer ?

Ultrason Eşliğinde En Köklü Kadın Doğum Merkezinde

Kürtaj işlemi günümüzde en son modern olan vakum yöntemi ile yapılır. Plastik enjektir ve ince plastik boru şeklinde kanül denilen aletlerden oluşan sistem sayesinde gebelik vakum ile emilerek çekilir ve alınır. Bu yöntem hem kolay hem daha az risklidir, daha az ağrılıdır.

Kurşun kalemden daha ince olan plastik uç rahim ağzından içeriye sokularak enjektörün oluşturduğu vakum sayesinde emilerek çekilir.

İşlem sıklıkla 5-10 dakikayı geçmez. Lokal veya genel anestezi ile yapılabilir.Ultrason eşliğinde kontrolünün yapılması gerekmektedir.Merkezimizden en son teknoloji ultrason cihazımızla kontrol işlemi yapılmaktadır.

Merkezimiz İzmir Alsancak’ta En Köklü En Büyük Kadın Doğum Kliniğidir.Kürtaj İşlemi İçin Çekinmeden Bizi Arayabilir İsterseniz Online Olarak Bilgi Alabilirsiniz

Hiç Bir Bilginizi Vermeden Kürtaj Olabilirsiniz

Bizi Çekinmeden 7/24 Arayabilirsiniz

Sağlığınız ve Mutluluğunuz Bizim İçin Önemli !

Merkezimiz Son Teknoloji Cihazlarla En Modern Yöntemlerle Hizmet Vermektedir.İzmir’in En Büyük En Köklü Kadın Doğum Merkezidir

Ultrason
Eşliğinde

Bilgi
Gizliliği

En Uygun
Fiyat

En İyi
Yöntem

Ağrısız
Acısız

En Modern
Klinik

30 Yıllık Deneyim
Deneyim

Kısa Sürede İşlem

Kürtaj Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kürtaj fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0 (542) 141 33 52 numaralı iletişin hattımızı arayabilir yada dilerseniz web sitemizde bulunan formu doldurarak en kısa sürede bilgi alabilirsiniz.Merak ettiğiniz tüm soruları hiç çekinmeden sorabilirsiniz.
Hayır, Kürtaj işlemi zor bir operasyon değildir.Genel yada lokal anestezi altında yapılabilir.Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli konu kürtajın yapılacağı merkezin, doktorun seçimidir.Sağlığınız açısından merkezin steril, modern ve deneyimli olması gerekmektedir.Kürtaj işlemi öncesinde merkezimizi ziyaret edebilir ve işlem hakkında bilgi alabilirsiniz.Ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz.
En güvenli ve En modern yöntem vakum kürtaj dır. Merkezimizde ultrason eşliğinde vakum kürtaj yapılmaktadır.
Kürtaj işlemi sonrasında 2 saat dinlenmeniz yeterlidir. Aynı gün normal hayatınıza dönebilirsiniz.
Kürtaj işlemi 10 - 15 dakika sürmektedir.
Evet , Kürtaj işlemi sonrasında yeniden hamile kalınabilir.Kürtaj yeniden hamile kalmaya engel olmaz.
Kürtajı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları yapabilir.Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Bahar Selda Doğan en modern yöntem ile kürtaj yapmaktadır..

7/24 Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Aklınıza takılan, merak ettiklerinizi 7 gün 24 saat iletişin numaramızdan veya websitemizde bulunan doktora sor bölümünden online olarak sorabilirsiniz. Kürtaj işlemi için herhangi bir bilginizi vermenize gerek yoktur.Bilgilerinizi paylaşmadan randevu alabilir, sorularınızı sorabilir, kürtaj olabilirsiniz.

Dilerseniz kürtaj işlemi öncesinden merkezimizi ziyaret edebilir ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME ile merak ettiğiniz tüm soruları doktorumuza sorabilirsiniz.

Durumun hassasiyetini biliyor,bu nedenle süreç boyunca ve sonrasında profesyonel destek veriyoruz

%100 Hasta Memnuniyeti İle Son Teknoloji Kürtaj

Çok Kısa Sürede Vakum Kürtaj

Sağlığınız açısından kürtaj işlemini yaptıracağınız merkezin steril ve güvenilir olması gerekmektedir. Merkezimizi kürtaj işlemi öncesinde ziyaret edebilir kürtaj işlemini nerede yaptıracağınız görebilirsiniz. Merkezimiz İzmir’in en modern ve en büyük merkezidir. Alsancak’ta bulunmaktadır.Tüm semtlerden kolayca ulaşabileceğiniz en merkezi noktadadır.Özel aracınız, Vapur, Metro, İzban, Tramvay, Otobüs gibi ulaşım kanallarından istediğiniz ile bize ulaşabilirsiniz. 

Herhangi bir bilginizi vermeden randevu alabilir , tüm sorularınızı sorabilir , kürtaj yaptırabilirsiniz. Kürtaj işlemi öncesinde ve sonrasında 0 (542) 141 33 52  iletişim numaramızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz:

dp_Icon

Tüm Sorularınız & Randevu Talepleriniz İçin 7/24 Hiç Çekinmeden Bizi Arayabilirsiniz

Tüm sorularınızı aşağıdaki formu doldurarak sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplandırılacaktır

Adınız Soyadınız Mail Telefon Mesajınız

İletişim

İsterseniz Wen Sitemiz Üzerinden Online Olarak İsterseniz İletişim Numaralarımızdan Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz

En Güvenilir Ve En Modern Teknolojik Köklü Klinik

Op. Dr. Kadir Fatih UÇAR Kadın Hastalıkları - Genital Estetik - Tüp Bebek Uzmanı

Lise: Seyhan Anadolu Lisesi, Adana

Üniversite: Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce), İstanbul

Uzmanlık: Sağlık Bakanlığı Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara

Deneyim

• 2000-2007 Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi – İstanbul – Öğrenci

• 2007-2008 MD Anderson Cancer Center – Houston, Texas, USA – Observer

• 2008-2008 Cornell University – New York, USA – Observer

• 2008-2009 New York Medical College – New York, USA – Researcher

• 2009-2013 Sağlık Bakanlığı Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara – Asistan Doktor

• 2013-2015 Gölbaşı Devlet Hastanesi – Ankara – Uzman Doktor (Mecburi Hizmet)

• 2016-2018 Düzce Atatürk Devlet Hastanesi – Düzce – Uzman Doktor

• 2018 Özel Park Tıp Merkezi – İzmir – Uzman Doktor

• 2019-2021 Özel Ege Yaşam Hastanesi – İzmir – Uzman Doktor

 

Yabancı Dil Bilgisi:

• İngilizce

 

Üye Olduğu Dernekler

• Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği

• İzmir Tabip Odası

Sizden Gelenler

Sıkça Sorulan Sorular

Kürtaj için en güvenilir ve en modern yöntem vakum aspirasyon ( vakum kürtaj ) yöntemidir. Bu yöntemde enjektör ve plastik ince boru sistemi (karman kanülü) vakum yaratarak rahim içerisindeki gebeliği emerek alır.Merkezimizde ultrason eşliğinde en modern yöntem olan vakum yöntemi ile kürtaj yapılmaktadır.Kürtaj öncesinden ve sonrasında ultrason ile tüm kontroller tamamlanmaktadır.
Uyguladığımız yöntemlerle ve en son teknoloji cihazlarımız sayesinde kürtaj işleminiz sırasında ağrı / acı olmamaktadır.
Sağlığınız açısından kürtaj işlemini yaptıracağınız merkezin steril ve güvenilir olması gerekmektedir. Merkezimizi kürtaj işlemi öncesinde ziyaret edebilir kürtaj işlemini nerede yaptıracağınız görebilirsiniz. Merkezimiz İzmir'in en modern ve en büyük merkezidir. Alsancak Lozan Meydanında Fuar Kapısının tam karşısında kolayca ulaşabileceğiniz en merkezi noktadadır.Merkezimizde ultrason eşliğinde en modern yöntem olan vakum yöntemi ile kürtaj yapılmaktadır.Kürtaj öncesinden ve sonrasında ultrason ile tüm kontroller tamamlanmaktadır. Bize 7 /24 iletişim numaralarımızdan yada websitemizin online bölümlerinden ulaşabilirsiniz.
hayır, kürtaj kısırlığa sebep olacak bir müdahale değildir. İlk gebeliklerde yapılan kürtaj da kısırlıpa sebep olmaz.
Her iki anestezi şeklinin de farklı avantaj ve dezavantajları vardır. Hastanın tercihine göre ve muayeneye göre uygun olan anestezi uygulanır.
Bu konuda sayı olarak bir sınırlama yoktur. Ancak her cerrahi müdahalede olduğu gibi kürtajda da fazla kere gereksiz yaomaktan kaçınmak gerekir, bunun için dikkatli korunmak en önemli kuraldır.
Ülkemizde düşük hapı veya kürtaj hapı (veya iğnesi) şeklinde kullanılabilecek bir ilaç yoktur. Bu tür ilaçalardan ve tavsiyelerden kaçınmanız gerekir. Doktor denetiminde olmayan her tür ilaç ve müdahale ciddi sonuçlar doğurabilir.
İlk kürtajda olduğu kadar nadir riskler ikinci ve üçüncü kürtajlarda da vardır. Ekstra başka bir risk taşımaz.
Hayır. Bir kadının kürtaj olduğu sonradan başkası tarafından veya başka bir doktor tarafından muayene edilse bile anlaşılamaz.